İnovasyondan İstihdama

BulUşak İnovasyon Yarışması Tanıtım Toplantısı

İl Müdürümüz Sn. Bülent Şahin ve Rektör Yardımcımız Sn. Prof. Dr. Metin Gümüş'ün katılımıyla BulUşak İnovasyon Yarışması bilgilendirme toplantısı düzenlendi

BulUşak İnovasyon Yarışması Tanıtım Toplantısı Projelerimizden Haberler

Haydi Gençler İnovasyon'dan İstihdama Projesi kapsamında Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Uşak Üniversitesi ortaklığıyla düzenlemekte olduğumuz "BulUşak Bir Fikir Bir İnovasyon" adlı yarışmamızın tanıtım toplantısı 11.12.2018 tarihinde Uşak İmam Hatip Ortaokulu Konferans salonunda düzenlendi. Tanıtım toplantısında İl Müdürümüz Sn. Bülent Şahin ve Rektör Yardımcımız Sn. Prof. Dr. Metin Gümüş "BulUşak İnovasyon Yarışması" hakkında ve projenin genel hedefleri hakkında bilgiler verdiler. Yerel dinamiklerin ve işbirliklerinin teknoloji geliştirmedeki öneminden bahsettiler. Toplantıya ortaöğretim kademesindeki yönetici ve projede gönüllü görev alacak rehber öğretmenlerde oluşan yaklaşık 150 kişilik bir grup katılım göstermiştir. Ayrıca Uşak Üniversitesi proje ekibi tüm merkez liselerimizde öğrencilere bire bir tanıtım yapmıştır.

Önümüzdeki dönemde BulUşak proje yarışmasının teknik detayları ile ilgili Proje Koordinatörü Ceyhun Uzun da bir sunum gerçekleştirdi. Dilek ve temennilerin, geri bildirimlerin alınması toplantı sona ermiştir. Katılım gösteren tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

© İnovasyondan İstihdama