İnovasyondan İstihdama

İnovasyon ve Yaratıcı Düşünme Semineri Gerçekleştirildi

İnovasyon Uzmanı Salih Keskin'in katılımıyla "İnovasyon ve Yaratıcı Düşünme" adlı ilham verici seminerimiz 14 Ocak 2019 günü Uşak AKM'de düzenlendi

İnovasyon ve Yaratıcı Düşünme Semineri Gerçekleştirildi Projelerimizden Haberler

Müdürlüğümüz tarafından yürütmekte olduğumuz "Haydi Gençler İnovasyon'dan İstihdama" Erasmus+ KA3 Projesi kapsamında ilham verici seminerler düzenlemekteyiz. 14 Ocak 2019 tarihinde İnovasyon Uzmanı Salih Keskin' in (www.inovasyonuzmani.com) katılımıyla saat 10.30'da ortaöğretimde öğrenim gören gençlerimize; saat 14.00'te de Teknoloji Tasarım ve Bilişim Öğretmenlerimize yönelik "İnovasyon ve Yaratıcı Düşünme" semineri gerçekleştirilmiştir. Seminere 326 öğrencimiz ve 256 öğretmenimiz katılmıştır. Seminerde inovasyonun üretim kültüründeki yeri, eğitimde inovasyon, endüstri-kariyer ve istihdam ilişkisi anlatılmış etkileşimli uygulamalar yapılmıştır.

Seminerin akabinde 31 öğretmenimizin gönüllü katılımıyla 1.5 saatlik bir atölye çalışması düzenlenmiştir. Seminerlerimize ve atölye çalışmasına katılan tüm öğrenci ve öğretmenlerimize katkılarından ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

© İnovasyondan İstihdama